Logo
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 23A
tel.: 77 482 45 33, gsm: 600 370 823
 

Beclecer


Roleta zewnętrzna adaptacyjna BECLEVER


Rolety nadokienne Beclever to jeden z najlepszych systemów rolet, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Rolety Beclever można montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Rolety Beclever nie występują w wersji z moskitierą.

Szeroka gama oklein pozwala na dokładne dopasowanie prowadnic do koloru okien. Pancerze wykonane są z profili aluminiowych PA 39 i PA 45.

Rolety Beclever mogą być sterowane ręcznie lub silnikami elektrycznymi. Można także zastosować systemy centralnego sterowania. Perfekcyjne wykonanie, bezszczelinowy sposób montażu do okna oraz bardzo dobra izolacja termiczna skrzynki - zapewniają komfort użytkowania przez długie lata.

Wzory profili, oklein i kolorów pancerza dostarczy do Państwa nasz konsultant. Przedstawi również warianty montażu rolet oraz dokona pomiarów, które pozwolą na wykonanie dokładnej wyceny.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie