Logo
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 23A
tel.: 77 482 45 33, gsm: 600 370 823
 

Integro


Roleta zewnętrzna adaptacyjna INTEGRO


Integro
to system aluminiowych rolet do nowego budownictwa. Skrzynka rolety jest mocowana we wnęce muru nad otworem. Płyta z wełny drzewnej zamocowana od czoła skrzynki rolety stanowi podkład pod tynk zewnętrzny. w ten sposób skrzynka staje się niewidoczna z zewnątrz i od wewnątrz.
Rolety INTERMO mogą być wykonane z profili giętych PA 39 i PA 45.

Integro zapewnia perfekcyjną izolację termiczną, akustyczną i jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję okna drzwi i nadproża, a tym samym nie narusza ich własności termoizolacyjnych.

Integro zapewnia łatwy dostęp serwisu do elementów mechaniki rolety z zewnątrz budynku. Można go również zastosować w istniejšcym budownictwie w trakcie modernizacji budynku lub przy wymianie okien.

Integro dyskretnie wkomponowuje skrzynkę rolety w fasadę budynku skrywając ją pod tynkiem, warstwą klinkieru lub innym wykończeniem.

Wyposażenie rolet w napęd elektryczny i sterowanie radiowe w znaczący sposób poprawi komfort i wygodę ich użytkowania. Inteligentny systemem do automatyzacji rolet i markiz pomaga oszczędzić czas i pieniądze oraz ograniczyć wysiłek. Dzięki automatyce rolety będą mogły samoczynnie podnosić się i opuszczać, symulując Państwa obecność w domu.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie