Logo
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 23A
tel.: 77 482 45 33, gsm: 600 370 823
 

Owal


Roleta zewnętrzna adaptacyjna OWAL


System zaokrąglonych skrzynek Owal doskonale nadaje się do obiektów o najwyższych architektonicznych wymaganiach. Zastosowano tu niezawodną i niewymagającą konserwacji technikę rolet połączoną z elegancką i nowoczesną formą zaokrąglonych skrzynek. Dzięki temu, każdy architekt i właściciel może nadać fasadom budynku indywidualny wygląd.

Montaż rolet Owal nie wymaga przebudowy nadproża i może być zastosowany w każdym obiekcie. Można je instalować nawet po wykonaniu elewacji. W roletach o szerokościach od 0,45 m do 1,3 m można zainstalować zwijane moskitiery. Rolety te montujemy w dwóch wersjach: "na mur", "we wnekę".

Bezpieczeństwo Państwa domu zależy w dużej mierze od tego jak trudno będzie sforsować okna lub drzwi. Standardowe rolety wykonane z aluminiowych profili giętych PA 39 i PA 45 nie zabezpieczają co prawda przed włamaniem, ale wyposażone w czujniki alarmowe w listwie dolnej powodują uruchomienie alarmu, zanim jeszcze zostanie naruszona struktura okna.

Wyposażenie rolet w napęd elektryczny i sterowanie radiowe w znaczący sposób poprawi komfort i wygodę ich użytkowania. Inteligentny systemem do automatyzacji rolet i markiz pomaga oszczędzić czas i pieniądze oraz ograniczyć wysiłek. Dzięki automatyce rolety będą mogły samoczynnie podnosić się i opuszczać, symulujšc Państwa obecność w domu.

Wzory profili i kolorów pancerza dostarczy do Państwa nasz konsultant. Przedstawi również warianty montażu rolet oraz dokona pomiarów, które pozwolą na wykonanie dokładnej wyceny.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie