Logo
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 23A
tel.: 77 482 45 33, gsm: 600 370 823
 

Standard


Roleta zewnętrzna adaptacyjna STANDARD


Rolety Adaptacyjne
to najczęściej stosowany i najbardziej uniwersalny system rolet. Nie wymaga przebudowy nadproża i może być zastosowany w każdym obiekcie. Można je instalować nawet po wykonaniu elewacji. W roletach o szerokościach od 0,45 m do 1,3 m można zainstalować zwijane moskitiery. Rolety Adaptacyjne montujemy w dwóch wersjach: "na mur", "we wnękę".

Bezpieczeństwo Państwa domu zależy w dużej mierze od tego jak trudno będzie sforsować okna lub drzwi. Standardowe rolety wykonane z aluminiowych profili giętych PA-39, PA-45 i PA-52 nie są roletami antywłamaniowymi, ale w znacznym stopniu utrudniają sforsowanie okna. Rolety wyposażone w pancerze z profili PCV 37 i PCV 52 są tylko roletami osłonowymi i w żadnym stopniu nie zabezpieczają przed włamaniem.

Ich zaletą jest cicha praca rolety przy podnoszeniu i zamykaniu i niższa cena.
Wyposażenie rolet w napęd elektryczny i sterowanie radiowe w znaczący sposób poprawi komfort oraz wygodę ich użytkowania. Inteligentny systemem do automatyzacji rolet pomaga oszczędzić czas, pieniądze oraz ograniczyć wysiłek. Dzięki automatyce rolety będą mogły samoczynnie podnosić się i opuszczać, symulując Państwa obecność w domu.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie