Logo
47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 23A
tel.: 77 482 45 33, gsm: 600 370 823
 

Plisowane


Żaluzje poziome plisowane


Szyny występują w czterech standartowych kolorach: biały, srebrny, ciemny brąz oraz mosiądz Za specjalną dopłatą można zamówić szyny w kolorze RAL

Detale tworzywa - dostępne są w trzech kolorach biały, szary lub czarny

Prowadzenie linkowe - wykonane jest z nierdzewnej linki stalowej w czarnej, plastikowej otulinie odpornej na promieniowanie UV.

Żaluzje plisowane w ogrodach zimowych

Sposób montażu powinien zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza. Żaluzje plisowane DomClar - Rolety, Żaluzje, Markizy, Moskitiery W ogrodzie zimowym w którym nie przewidziano prawidłowej cyrkulacji powietrza mogą wystąpić problemy z kondensacją pary wodnej.

W takim przypadku producent żaluzji plisowanych nie będzie rozpatrywał reklamacji z tytułu uszkodzeń żaluzji spowodowanych skraplaniem się pary wodnej. Dotyczy to także uszkodzeń spowodowanych przez chemikalia użyte do czyszczenia szyb lub przez odchody owadów. Dystans jaki powinien być zachowany w trakcie montażu plisy
Żaluzje plisowane DomClar - Rolety, Żaluzje, Markizy, Moskitiery Dla prawidłowej cyrkulacji odległość pomiędzy szybą górną a konstrukcją plisy powinna wynosić 100 mm.

Prawidłowa odległość pomiędzy ścianą a konstrukcją plisy powinna wynosić 50 mm.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie